مهسا طاهری
مهسا طاهری

1 سال پیش

پاسخ

سوال مربوط به پی دی اف

در فایل پی دی اف (فرم تنظیم قرارداد) نیاز دارم برخی اطلاعات بارها تکرار بشن.راهی هست تا با کمک فرمول یا لینک شدن بشه اینکارو انجام داد؟

مثلا شماره قرارداد در هر صفحه به صورت خودکار در پی دی اف تکرار میشه آیا راهی هست مثلا هر جا که نیاز دارم اسم و فامیل طرف بدون اینکه کپی کنم مثلا در صفحه یک و صفحه پنج در جای مشخص نوشته بشه ؟

گزارش تخلف

سؤالات مربوط به ورد

برو به

به پشتیبانی نیاز داری؟

در صورتی که

• در کار با بتازون مشکلی دارید
  • در مورد خدمات بتازون سؤالی دارید
  • نظراتی را برای ارتقا و بهبود خدمات دارید

خوشحال میشیم که حتماً با ما در میان بزارید

سلام، در pdf را نمی دانم ولی اگر فایل word رو دارید می تونید از امکانات Mailing استفاده کنید.

برای اینکار تب Mailings در برنامه ورد را ملاحظه کنید. عملکرد این بخش به این صورت هست که شما داخل متن/نامه/قرارداد خود اسم، ادرس، کد ملی یا هرچیز دلخواه رو به صورت متغیر می نویسید (یعنی میگید اینجا اسم میاد، اینجا شماره تلفن، اینجا ...)

بعدش قسمت مخاطبین داره که برای هر مخاطب خیلی راحت و منظم این اطلاعات رو تکمیل می کنید و برنامه ورد در خروجی گرفتن، خودش مشخصات فرد رو در جای اشاره شده قرار میده و خروجی نهایی و شیک رو بهتون میده.

می تونید در صورت نیاز آموزش کامل این تب را از قسمت دوره های آموزشی ملاحظه کنید.

گزارش تخلف

برو به

درباره ما

بتازون یک سایت نیست، یک خانواده است. یک محل برای همه ما، محلی که به هم کمک کنیم و با هم پیشرفت کنیم. این که الآن اینجایی اتفاقی نیست، خوشحالیم که بهمون ملحق شدی...