جعفر عابدی
جعفر عابدی

12 ماه پیش

پاسخ

درج ساعت و تاریخ لحظه ای

میخوام در یک سلول ساعت و تاریخ لحظه ای درج بشه به صورتی که وقتی در سلول بعدی ساعت و تاریخ لحظه ای درج میکنم تایم و تاریخ سلول اول تغییر نکنه(البته اطلاع دارم که با شورتکات ;+ctr+shift میشه درج کرد ) ولی چون فایل اکسل در گوشی موبایل باز میشه دنبال یه راهکار دیگه میگردم.

گزارش تخلف

سؤالات مربوط به اکسل

برو به

به پشتیبانی نیاز داری؟

در صورتی که

• در کار با بتازون مشکلی دارید
  • در مورد خدمات بتازون سؤالی دارید
  • نظراتی را برای ارتقا و بهبود خدمات دارید

خوشحال میشیم که حتماً با ما در میان بزارید

سلام

به نظر فقط برای ورود تاریخ اکسل این امکان را فراهم اورده است (ایکون ورود تاریخ در گوشی موبایل تصویر پیوست شده است)

راه حل عادی هم استفاده از توابع date و time و سپس کپی و paste as value هست که احتمالا آشنا هستید

فایل‌ها
فایل‌ها توسط کاربران بارگذاری شده و بتازون هیچ بررسی و مسئولیتی بر روی فایل‌ها ندارد.

گزارش تخلف

علی امینی
علی امینی

12 ماه پیش

سلام

من یک فایل درست کردم با ضبط ماکرو و کاری کردم که شما هر جای صفحه روی هر سلول باشید و مستطیل رو بزنید؛ تاریخ امروز رو میزنه به صورت value

البته نمیدونم روی گوشی چه شکلی کار میده

فایل رو پیوست کردم

کد های vba رو هم میذارم اگه خواستید خودتون وارد فایل تون کنید:

Sub Macro1()
'
' Macro1 Macro
'

'

ActiveCell.FormulaR1C1 = "=DATE(YEAR(NOW()),MONTH(NOW()),DAY(NOW()))"

ActiveCell.Copy
    ActiveCell.Select
    Selection.PasteSpecial Paste:=xlPasteValues, Operation:=xlNone, SkipBlanks _
        :=False, Transpose:=False
    Application.CutCopyMode = False
End Sub
فایل‌ها
فایل‌ها توسط کاربران بارگذاری شده و بتازون هیچ بررسی و مسئولیتی بر روی فایل‌ها ندارد.

گزارش تخلف

برو به

درباره ما

بتازون یک سایت نیست، یک خانواده است. یک محل برای همه ما، محلی که به هم کمک کنیم و با هم پیشرفت کنیم. این که الآن اینجایی اتفاقی نیست، خوشحالیم که بهمون ملحق شدی...