صوفیا ابویی
صوفیا ابویی

12 ماه پیش

حل شده

پاسخ

چگونه خطای #ref!رو درست کنم

سلام وقتتون بخیر، من دادی داده دارم که با فرمول مثلا 1.1*b2/2هست و ستون روبرو اسم هاشون رو نوشتم ولی کامل انتخابشون میکنم و بخوام براساس حروف الفبا چیدمانشون کنم کل فرمول بهم میخوره وبه جای b2,خطای #ref!میاد آیا راهی هست من ستون این فرمول هارو انتخاب کنم وبه جای #REF!B2 جایگزین بشه؟

ویرایش شده توسط صوفیا ابویی در 12 ماه پیش

گزارش تخلف

سؤالات مربوط به اکسل

برو به

به پشتیبانی نیاز داری؟

در صورتی که

• در کار با بتازون مشکلی دارید
  • در مورد خدمات بتازون سؤالی دارید
  • نظراتی را برای ارتقا و بهبود خدمات دارید

خوشحال میشیم که حتماً با ما در میان بزارید

وحید حسین پور
وحید حسین پور

12 ماه پیش

پاسخ حل کننده

با درود

خطاي فوق زماني اتفاق مي افتد كه شما ارجاع به يك آدرس نامعتبر مي دهيد كه جهت پيدا كردن علت خطا نياز به فايل نمونه يا جزئيات بيشتري از فايل مورد سوال شماست ولي با استفاده از ابزار Replace در اكسل ، می‌توانید خطاهای #REF! را با یک عبارت دلخواه جایگزین کنید. برای انجام این کار، مراحل زیر را دنبال کنید:

1. فايلي كه حاوي خطاهای #REF! است را باز كنيد.

2. از منوی Home در بالای صفحه، گزینه Find & Select و سپس گزینه Replace را انتخاب کنید، یا از صفحه کلید کلیدهای Ctrl + H را فشار دهید.

3. در پنجرهٔ Replace، در قسمت "Find what"، عبارت مورد نظر "#REF!" را وارد کنید.

4. در قسمت "Replace with"، عبارتی را که می‌خواهید به جای #REF! قرار داده شود، وارد کنید.

5. بر روی دکمهٔ Replace All کلیک کنید تا همهٔ خطاهای #REF! با عبارت جدید جایگزین شوند.

بعد از انجام این مراحل، تمام خطاهای #REF! در صفحه کاری شما با عبارت جدیدی که مشخص کرده‌اید، جایگزین خواهند شد.

گزارش تخلف

برو به

درباره ما

بتازون یک سایت نیست، یک خانواده است. یک محل برای همه ما، محلی که به هم کمک کنیم و با هم پیشرفت کنیم. این که الآن اینجایی اتفاقی نیست، خوشحالیم که بهمون ملحق شدی...