عاطفه یدی
عاطفه یدی

10 ماه پیش

پاسخ

بک گراند داشتن شیت بدون اینکه اطلاعات روی بک گراند باشد

سلام. روز بخیر

من میخوام یه فایل مثل فایل پیوست شده به اسم khorooji درست کنم. اطلاعاتم در اکسل هست و قبلا از فوتوشاپ برای گذاشتن بک گراند استفاده می کردم. (کادر امضاهای بقل که ثابته)

کلیت کار اینه که یه بک گراند ثابت دارم که میخوام اطلاعات اکسلم کنارش قرار بگیره و بشه مرتب پیرینتش کرد

فایل‌ها
فایل‌ها توسط کاربران بارگذاری شده و بتازون هیچ بررسی و مسئولیتی بر روی فایل‌ها ندارد.

گزارش تخلف

سؤالات مربوط به اکسل

برو به

به پشتیبانی نیاز داری؟

در صورتی که

• در کار با بتازون مشکلی دارید
  • در مورد خدمات بتازون سؤالی دارید
  • نظراتی را برای ارتقا و بهبود خدمات دارید

خوشحال میشیم که حتماً با ما در میان بزارید

وحید حسین پور
وحید حسین پور

10 ماه پیش

با درود و ضمن خوش آمد گویی

لطفا مشکل خود را را با ارائه فایل اکسل نمونه بیان کنید چرا که ارائه یک عکس کفایت نمی کند و مشخص نیست شما چه قسمتی از اکسل مشکل دارید تا راهنمایی شوید.

گزارش تخلف

عاطفه یدی
عاطفه یدی

10 ماه پیش

سلام. من جدولی که در اکسل دارم و پیوست کردم. میخوام در خود اکسل بک گراندی که در تصویر اول قرار داردم که به صورت یک عکس هست کنار این جدول قرار بگیره

فایل‌ها
فایل‌ها توسط کاربران بارگذاری شده و بتازون هیچ بررسی و مسئولیتی بر روی فایل‌ها ندارد.

گزارش تخلف

وحید حسین پور
وحید حسین پور

10 ماه پیش

با درود

بنده فایل مورد نیاز شما را آماده کردم ولی مشکلی خاصی نباید برا ایجاد چنین فایلی وجود داشته باشد.

فایل‌ها

گزارش تخلف

برو به

درباره ما

بتازون یک سایت نیست، یک خانواده است. یک محل برای همه ما، محلی که به هم کمک کنیم و با هم پیشرفت کنیم. این که الآن اینجایی اتفاقی نیست، خوشحالیم که بهمون ملحق شدی...