رضا فاضلی
رضا فاضلی

1 سال پیش

پاسخ

تبدیل جدول 2 بعدی به 4 بعدی

با ادب و احترام یک جدولی دارم شامل 2 ستون و 460 ردیف است بدون بهم خوردگی اطلاعات و بدون استفاده از کپی و پیست این جدول را میخواهم با استفاده از فرمول نویسی به یک جدول 4 ستونه در20 ردیف در هر صفحه تبدیل کنم سپاس

گزارش تخلف

سؤالات مربوط به اکسل

برو به

به پشتیبانی نیاز داری؟

در صورتی که

• در کار با بتازون مشکلی دارید
  • در مورد خدمات بتازون سؤالی دارید
  • نظراتی را برای ارتقا و بهبود خدمات دارید

خوشحال میشیم که حتماً با ما در میان بزارید

سلام

لطفا نمونه ستونهای موجود و خروجی مدنظر را در قالب عکس یا فایل نمونه ارسال کنید تا بهتر بتوانیم نیاز شما در درک کرده و راهنمایی کنیم.

گزارش تخلف

رضا فاضلی
رضا فاضلی

1 سال پیش

درود آقای یاوری

فایل‌ها
فایل‌ها توسط کاربران بارگذاری شده و بتازون هیچ بررسی و مسئولیتی بر روی فایل‌ها ندارد.

گزارش تخلف

سلام

این که داده خام اولیه هست و نمونه 4 ستون در 20 ردیف رو متوجه نشدیم چی شد!

ولی فکر کنم اگر درست فهمدیم، اینکار (اینکه اتوماتیک داده ها تکه تکه شوند، و در جای دیگر کپی پیست شوند و در صورت نیاز شیت جدید ساخته شود) نیاز به کدنویسی اولیه و مقدماتی VBA دارد

گزارش تخلف

وحید حسین پور
وحید حسین پور

12 ماه پیش

با درود

در آفيس 365 و گوگل شيت اين قابليت وجود دارد كه بوسيله تابع WRAPROWS مي توايند اطلاعات مورد نظر را به هر تعداد رديف كه مي خواهيد در ستونهاي مختلف تبديل كنيد.

فایل‌ها
فایل‌ها توسط کاربران بارگذاری شده و بتازون هیچ بررسی و مسئولیتی بر روی فایل‌ها ندارد.

گزارش تخلف

برو به

درباره ما

بتازون یک سایت نیست، یک خانواده است. یک محل برای همه ما، محلی که به هم کمک کنیم و با هم پیشرفت کنیم. این که الآن اینجایی اتفاقی نیست، خوشحالیم که بهمون ملحق شدی...