حل شده

پاسخ

حذف سر تیتر از روی خود ستون اکسل

سلام یک شبت اکسل دارم که عناوین سر ستونهاش روی خود سر ستونه یعنی روی خود آدرس ستون ( روی حروف ) ، چگونه پاک اش کنم؟

گزارش تخلف

سؤالات مربوط به اکسل

برو به

به پشتیبانی نیاز داری؟

در صورتی که

• در کار با بتازون مشکلی دارید
  • در مورد خدمات بتازون سؤالی دارید
  • نظراتی را برای ارتقا و بهبود خدمات دارید

خوشحال میشیم که حتماً با ما در میان بزارید

پاسخ حل کننده

سلام

احتمالا داده ها به صورت جدول است. در این حالت وقتی اسکرول شود برای اینکه نمایش بهتری از نوع داده ها داشته باشید اکسل به صورت نمایشی اینکار را انجام می دهد. (یعنی عنوان ستون های شما را بجای حروف ستون در بالا نمایش می دهد)

به ردیف اول داده ها اسکرول کنید، حروف ستون ها سر جاشون هستند و ردیف اول، عنوان ستون های شما هست.

اگر این مورد مطلوب شما نیست، داده ها را از حالت جدول خارج و به محدوده عادی تبدیل کنید.

گزارش تخلف

بله وقتی به ردیف اول میام حروف سرجاشن اما من میخوام یک ردیف به دلخواه خودم باشه و اون رو فریز کنم و سر تیتیر جدولم باشه

در واقع این شیت از قبل تنظیم شده و من‌ قصد ویرایش اش رو دارم حالا چون سر تیتر های جدول روی اون حروف یعنی شروع ستون هاس نمیتونم ویرایشش کنم

گزارش تخلف

توضیح داده شد

داده ها را از حالت جدول خارج کنید و مطابق دلخواه خودتون فقط سطر اول رو Freeze کنید

برای خارج شدن از حالت جدول: روی اطلاعات کلیک کنید تا تب Table Design فعال شود. سپس در این تب از پنل Tools گزینه Convert to range را بزنید.

برای Freeze کردن: از تب View و سپس پنل Window و سپس دکمه Freeze Pane استفاده کنید

گزارش تخلف

برو به

درباره ما

بتازون یک سایت نیست، یک خانواده است. یک محل برای همه ما، محلی که به هم کمک کنیم و با هم پیشرفت کنیم. این که الآن اینجایی اتفاقی نیست، خوشحالیم که بهمون ملحق شدی...