مریم فقیه
مریم فقیه

11 ماه پیش

پاسخ

آیا pdfتبدیل به اکسل میشود؟

آیا pdf تبدیل به اکسل می شود؟

گزارش تخلف

سؤالات مربوط به اکسل

برو به

به پشتیبانی نیاز داری؟

در صورتی که

• در کار با بتازون مشکلی دارید
  • در مورد خدمات بتازون سؤالی دارید
  • نظراتی را برای ارتقا و بهبود خدمات دارید

خوشحال میشیم که حتماً با ما در میان بزارید

فرزاد نره یی
فرزاد نره یی

11 ماه پیش

سلام

عملیاتی که من انجام میدم

فایل pdf را کپی می کنم در word و سپس از word کپی می کنم در excel بار گذاری می کنم

گزارش تخلف

وحید حسین پور
وحید حسین پور

11 ماه پیش

با درود

بله شما می‌توانید فایل PDF را تبدیل به فایل اکسل (XLSX) کنید. اما این نکته را در نظر بگیرید که تبدیل فایل PDF به اکسل ممکن است به صورت مستقیم و با دقت کامل صورت نپذیرد و به نظر من، این موضوع برای شما اهمیت داشته باشد.

یکی از روش‌های تبدیل فایل PDF به اکسل استفاده از نرم‌افزارها و ابزارهای تبدیل مختلف است. هرچند که دقت و نتایج نهایی بسته به پیچیدگی فایل PDF ممکن است متفاوت باشد. بعضی از ابزارهای معروف و قدرتمند برای تبدیل PDF به اکسل عبارتند از:

Foxit PDF Editor : نرم‌افزار Foxit PDF Editor به شما اجازه می‌دهد فایل PDF را به صورت مستقیم به فایل اکسل تبدیل کنید.

Smallpdf: سرویس آنلاین Smallpdf امکان تبدیل فایل PDF را به فرمت‌های مختلف، از جمله فایل‌های اکسل، فراهم می‌کند.

Tabula: Tabula یک ابزار متن‌گیر PDF متن‌باز است که به شما اجازه می‌دهد جدول‌های PDF را استخراج و به فرمت XLSX ذخیره کنید. بنابراین، با استفاده از این ابزارها می‌توانید فایل PDF را به فرمت اکسل تبدیل کنید.

یادآوری می کنم که نتایج نهایی ممکن است نیاز به تنظیمات و دستکاری داشته باشد تا به صورت دقیق اطلاعات مورد نظر را تبدیل کند.

شاد باشید

گزارش تخلف

برو به

درباره ما

بتازون یک سایت نیست، یک خانواده است. یک محل برای همه ما، محلی که به هم کمک کنیم و با هم پیشرفت کنیم. این که الآن اینجایی اتفاقی نیست، خوشحالیم که بهمون ملحق شدی...