کاهش سایز فونت در اکسل

سلام

در فایل اکسل می خواهم چند سلول با سایز نوشته های مختلف را انتخاب کنم و همه سلول ها را به اندازه ۵ سایز کاهش بدهم

مثلا اون سایزی که ۴۵ بوده تبدیل بشه به ۴۰

و اون سایزی که ۳۵ بوده تبدیل بشه به ۳۰

و این عمل یکجا بر روی سلول ها اعمال بشه

ممنون

گزارش تخلف

سؤالات مربوط به اکسل

برو به

به پشتیبانی نیاز داری؟

در صورتی که

  • در کار با بتازون مشکلی دارید
  • در مورد خدمات بتازون سؤالی دارید
  • نظراتی را برای ارتقا و بهبود خدمات دارید

خوشحال میشیم که حتماً با ما در میان بزارید

وحید حسین پور
وحید حسین پور

7 ماه پیش

با درود بی کران

دکمه‌های "Increase Font Size" و "Decrease Font Size" در نرم‌افزار اکسل به شما این امکان را می‌دهند که اندازه فونت یک یا چند سلول انتخاب شده در جدول خود را به راحتی بزرگتر یا کوچکتر کنید. این دکمه‌ها در قسمت "Font" ( قسمتی که برای ویرایش فونت ها و تنظیمات مربوط به متن است) قرار دارند.

برای استفاده از این دو دکمه، ابتدا یک یا چند سلول را انتخاب کنید و سپس از طریق بخش "Font"، دکمه "Increase Font Size" یا "Decrease Font Size" را کلیک کنید. به‌طور پیش‌فرض، اندازه فونت در اکسل "11" است. با کلیک بر روی دکمه "Increase Font Size"، اندازه فونت انتخابی شما بصورت پیشفرض در حالت معمول به اندازه "1" بزرگتر می‌شود. همچنین با کلیک بر روی دکمه "Decrease Font Size"، اندازه فونت انتخابی شما به طور مشابه به اندازه "1" کوچکتر خواهد شد.

در زیر یک مثال برای استفاده از دکمه‌های "Increase Font Size" و "Decrease Font Size" در اکسل آورده شده است:

1. ابتدا تعدادی سلول ها را در جدولتان انتخاب کنید.

2. در بخش "Font" در نوار ابزار اکسل، روی دکمه "Increase Font Size" کلیک کنید تا اندازه فونت سلول های انتخاب شده افزایش یابد.

3. در بخش "Font" در نوار ابزار اکسل، روی دکمه "Decrease Font Size" کلیک کنید تا اندازه فونت سلول های انتخاب شده کاهش یابد.

با استفاده از این دستورالعمل‌ها، شما می‌توانید اندازه فونت سلول ها را به سرعت تغییر دهید و متن خود را بصورت بهتری نمایش دهید.

گزارش تخلف

برو به

درباره ما

بتازون یک سایت نیست، یک خانواده است. یک محل برای همه ما، محلی که به هم کمک کنیم و با هم پیشرفت کنیم. این که الآن اینجایی اتفاقی نیست، خوشحالیم که بهمون ملحق شدی...