شهاب فیروزی
شهاب فیروزی

1 سال پیش

حل شده

پاسخ

Conditional formating

با سلام و وقت بخیر

زمانی که سلول L112 کمتر از ۶ شد ، سلول M112 عدد یک تایپ شود .

من خودم این کار را با conditional formating انجام دادم و عکس گرفتم ولی به جواب نرسیدم

با تشکر

فایل‌ها
فایل‌ها توسط کاربران بارگذاری شده و بتازون هیچ بررسی و مسئولیتی بر روی فایل‌ها ندارد.

گزارش تخلف

سؤالات مربوط به اکسل

برو به

به پشتیبانی نیاز داری؟

در صورتی که

• در کار با بتازون مشکلی دارید
  • در مورد خدمات بتازون سؤالی دارید
  • نظراتی را برای ارتقا و بهبود خدمات دارید

خوشحال میشیم که حتماً با ما در میان بزارید

سلام

ببینید conditional formatting همونطور که از اسمش مشخص است: فرمت‌دهی شرطی هست (یعنی رنگ، فونت، ایموجی و غیره)

اونی که شما میگید مقدار 1 بنویسه یعنی مقداردهی و باید از فرمول نویسی عادی توی سلول ها و محیط اکسل بهره بگیرید.

گزارش تخلف

شهاب فیروزی
شهاب فیروزی

1 سال پیش

باسلام و وقت بخیر

من حدودا 8 روز پیش در همین پلت فرم و با subject فرمول نویسی ، از شما در مورد نحوه فرمول نویسی سوال کردم و شما فرمودید که باید از گزینه conditional formating استفاده کنم .

با تشکر

گزارش تخلف

پاسخ حل کننده

سلام

نکته 1: اگر در سوالی مشکلی حل هست و رفع نشده لطفا در ادامه همون سوال پاسخ بدهید و گفت و گو را ادامه بدهید و لطفا به قوانین ارسال سوال جدید دقت کنید.

لینک سوال قبلی شما این هست:

https://betazoon.ir/forum/excel/Q89185795-فرمول-نویسی

و بله، به دلیل اینکه اشاره کرده بودید به رنگ زرد و آبی، من اون سوال رو اشتباه پاسخ دادم و اشتباها به conditional formatting هدایت کردم. از اونجاییکه این مورد یک شرط ساده در سلول هست به نظرم بهتر است دوره های مقدماتی اکسل رو ملاحظه کنید.

گزارش تخلف

برو به

درباره ما

بتازون یک سایت نیست، یک خانواده است. یک محل برای همه ما، محلی که به هم کمک کنیم و با هم پیشرفت کنیم. این که الآن اینجایی اتفاقی نیست، خوشحالیم که بهمون ملحق شدی...